$80.00 MINIMUM ORDER TO DELIVER. FREE SHIPPING. NEXT DAY DELIVERY AVAILABLE

Collection: LOCAL PRODUCTS

66 products
Products that are Locally Made or Grown on Long Island
  • Laurel's Butter- Natural Peanut Butter- (8oz) Per Jar
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Laurel's Butter-Cashew Butter- (8oz) Per Jar
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Laurel's Butter-Coconut Cashew Butter- (8oz) Per Jar
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Laurel's Butter-Dark Chocolate Almond Butter- (8oz) Per Jar
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Laurel's Butter-Honey Crunch Peanut Butter- (8oz.) Per Jar
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Laurel's Butter-Roasted Almond Butter- (8oz) Per Jar
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Laurel's Butter-Sunflower Butter- (8oz) Per Jar
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Laurel's Butter-The Selfie- (8oz) Per Jar
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Laurel's Butter-Vanilla Espresso Almond Butter- (8oz) Per Jar
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • MUSTARD DILL DIJON Backyard Brine-8oz Per Jar
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pickles-Backyard Brine- DILL DEATH DO US PART- 16oz Per Jar
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pickles-Backyard Brine- EVERYTHING BREAD & BUTTER- 16oz Per Jar
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pickles-Backyard Brine- JALAPENO DILL- 16oz Per Jar
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pickles-Backyard Brine- VARIETY 3 PACK
    Regular price
    $22.85
    Sale price
    $22.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Chips Northfork BARBEQUE 6oz Bag
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Chips Northfork CHEDDAR ONION 6oz Bag
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Chips Northfork ORIGINAL 6oz Bag
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Chips Northfork ROSEMARY & GARLIC 6oz Bag
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Chips Northfork SALT & VINEGAR 6oz Bag
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Chips Northfork SOUR CREAM & ONION 6oz Bag
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Chips Northfork SWEET POTATO 6oz Bag
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sausage CHICKEN Links- 2lb Pack
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sausage CHICKEN with CHEESE and PARSLEY Links- 2lb Pack
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sausage PORK with CHEESE and PARSLEY ROUND- 2lb Pack
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sausage Sweet Italian NO FENNEL Links- 2lb Pack
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whey Protein Powder Organic
    Regular price
    $44.95
    Sale price
    $44.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out