THERE IS A $50.00 MINIMUM ORDER TO DELIVER NASSAU/SUFFOLK, $100 FOR NYC. FREE SHIPPING. NEXT DAY DELIVERY AVAILABLE.

Collection: DAIRY

27 products
  • Almondmilk- ORIGINAL SILK- Half Gallon
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter-SALTED 1lb- Per Block
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter-UNSALTED 1lb- Per Block
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BUTTERMILK Reduced Fat Cultured-Per Quart
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese Sommer Maid GOAT Natural 10.5oz Per Piece
    Regular price
    $6.49
    Sale price
    $6.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese-Mild Yellow Cheddar Sliced-1.5lb Per Pack
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese-Pepper Jack Sliced-1.5lb Per Pack
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese-Swiss Sliced-1.5lb Per Pack
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese-Yellow American-5lb, 120 Slices Per Loaf
    Regular price
    $23.95
    Sale price
    $23.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheesecake ASSORTED Sampler 16 Slices/8 Flavors Per Cake
    Regular price
    $32.95
    Sale price
    $32.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheesecake PUMPKIN 14 Slices Per Cake
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coffee Creamer-International Delight FRENCH VANILLA-32oz Per Bottle
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coffee Creamer-International Delight HAZELNUT-32oz Per Bottle
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cream Cheese-3lb Block- Per Piece
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • EGGS -12 Count Per Carton
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Half & Half Quart- Per Piece
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Heavy Cream Quart- Per Piece
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk- 1/2 Gallon Whole- Per Piece
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk-2% REDUCED FAT-Half Gallon
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk-FAT FREE SKIM-Half Gallon
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mozzarella Cheese Shredded- 5lb Bag- Per Bag
    Regular price
    $23.95
    Sale price
    $23.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • MOZZARELLA CHEESE STICKS Breaded- Per Bag
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • MOZZARELLA CHEESE STICKS Breaded- Per BOX
    Regular price
    $48.95
    Sale price
    $48.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • PARMESAN Grated Cheese-5lb Per Bag
    Regular price
    $32.95
    Sale price
    $32.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • PECORINO ROMANO Grated Cheese-5lbs Per Bag
    Regular price
    $49.95
    Sale price
    $49.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ricotta- Whole Milk- 48oz- Per Container
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whipped Cream-13oz Per Can
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out